Jak nosić srebrną biżuterię?

Większość kobiet posiada w swoich szkatułkach przynajmniej kilka różnych elementów biżuteryjnych wykonanych z prawdziwego srebra. Nawet jeśli sama nie kupujesz sobie takich rzeczy, najprawdopodobniej zdarza ci się od czasu do czasu od kogoś je otrzymać – czy to od ukochanego z okazji urodzin, czy to od babci przekazującej ci utrzymujący się w twojej rodzinie pierścień. Srebrna biżuteria jest piękna i to na pewno dostrzeżesz od razu, ale z czym wypadałoby ją nosić, aby nie stłumić jej uroku, a tylko go podkreślić?

Srebro ma bardziej uniwersalny wizerunek od złota. Nie jest aż tak pretensjonalne, tak więc nie wymaga wcale jakiejś szczególnie strojnej oprawy. Spokojnie możesz nosić je na co dzień. Jest to wręcz idealne rozwiązanie, ponieważ podczas sytuacji dziennych – na zakupach, w trakcie spotkań z przyjaciółmi czy w pracy – akurat taka złota biżuteria często nie jest dobrym wyborem. Pomyśl tylko, jak prezentowałaby się ona w połączeniu z dżinsami i luźnym t-shirtem. Niestety – nie najlepiej, ale już srebrna biżuteria w takim wydaniu wyglądałaby wprost świetnie. Jest ona tak uniwersalna, iż bez obaw możesz ją dobierać do wszystkiego, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na założenie luźnych dżinsów, krótkiej spódniczki i marynarki czy nawet… dresów!

Oczywiście biżuteria wykonana ze srebra sprawdza się też podczas bardziej wymagających i uroczystych okazji, czyli imprez, bankietów oraz ważniejszych spotkań rodzinnych. To taka nowocześniejsza wersja złota. Dzięki niej zawsze zadasz szyku.

srebrny24.pl