Trendy na jesień – kurtka w kratkę

Krata to jeden z najbardziej ponadczasowych wzorów. Jest niemalże tak samo uniwersalna jak paski czy kropki, ale ma ciekawszy wygląd i prezentuje się po prostu lepiej. Łączy w sobie stylowość z elegancją, choć wszystko zależy też od tego, na czym występuje i z czym zostaje zestawiona. Kurtki damskie jesienne pokryte drobną lub dużą kratą są absolutnym hitem roku 2020. Tak modne jeszcze nigdy wcześniej nie były. Jest to więc idealna okazja do tego, by uzupełnić szafę czymś kratkowanym i zabawić się modą oraz swoim własnym wyglądem.

Kurtka w kratę – najmodniejszy element jesieni

Gama fasonów kratkowanych kurtek jest wprost nieskończona. Wariacji do wyboru jest całe mnóstwo, a to sprawia, że odzież bez trudu łączy się z każdą garderobą czy stylizacją. Wśród najpopularniejszych modeli występują oczywiście te klasyczne, czyli m.in. kratowane duże marynarki bądź eleganckie płaszcze przypominające trencze. Ale to nie wszystko. Krata pojawia się ostatnio nawet na dżinsowych kurtkach czy skórzanych ramoneskach. Czasami pokrywa cały materiał, innym razem występuje wyłącznie na rękawach bądź kołnierzu. Każdy powinien więc zakochać się w tym kraciastym motywie. Więcej na temat mody dowiesz się na https://beading.com.pl/.

A z czym zestawiać kurtki jesienne damskie w kratę?

Rozsądek podpowiada, by łączyć je ze stonowanymi i jednokolorowymi elementami garderoby, ale akurat moda nie musi być wcale racjonalna, bo czasem te zupełnie nieoczywiste połączenia wypadają najlepiej. Odważne panie mogą pójść na całość, zgrywając kurtkę w kratę z kraciastymi spodniami lub kraciastą spódnicą. Ważne jest tylko to, by wzory na tych poszczególnych elementach stroju miały podobny rozmiar. Kolory też powinny być zbliżone. Dzięki temu stylizacja nabierze estetycznej spójności.

Kurtki damskie jesienne w kratę to absolutny hit, który powinien znaleźć dla siebie miejsce w każdej damskiej szafie. Mimo iż krata kojarzy się z ponadczasową elegancją, spokojnie można ją przełamywać luźnymi dżinsami, adidasami, rockowymi botkami czy ekstrawaganckimi dodatkami. Moda pozwala ludziom na dużą dowolność. Najważniejsze jest to, by się przełamać i nie bać się ryzykownych połączeń.

osmozacare.pl