Kolejna edycja fasolek bean boozled

Fasolki wszystkich smaków to jeden z najbardziej fascynujących produktów spożywczych. Próbowanie owocowych żelków w formie fasolek to szokująca zabawa. W opakowaniu znajduje się miks 20 smaków. Połowa ze smaków jest przyjemna, a druga połowa smakuje nietypowo lub po prostu obrzydliwie. Jest to element ciekawej zabawy, którą wszyscy znają z filmów o młodych czarodziejach. Fasolki bean boozled zapewniają frajdę całej rodzinie.

Co znajduje się w opakowaniu fasolek?

Bean boozled mają postać niewielkich żelków w formie fasolek. Słodycze znane są na całym świecie. Producent Jelly Beans zasłynął właśnie z produkcji owocowych i soczystych słodyczy, które docenione zostały nawet w Białym Domu. W opakowaniu z fasolkami znajdują się uwielbiane przez wszystkich smaki owoców lub deserów. Jednak w paczkach edycji imprezowej bean boozled wymieszane są najbardziej obrzydliwe smaki, jakie można sobie wyobrazić. Zabawa polega na tym, że nikt nie ma pewności, którą fasolkę wylosował, ponieważ jeden kolor może oznaczać maślany popcorn lub zgniłe jajo. Za smak i zapach odpowiadają starannie dobrane aromaty. W opakowaniu mogą znajdować się tylko niektóre smaki.

Nowe smaki kolejnej edycji fasolek bean boozled

W opakowaniu fasolek znajdują się wymieszane smaki — jest ich 20, a kolorów tylko 10. Oznacza to, że cukierek o tym samym kolorze może smakować owocowo lub ohydnie. W najnowszej edycji fasolek bean boozled skosztować można soczystego granatu, aromatycznej jagody, puddingu czekoladowego lub pieczonej pianki. Wśród nieprzyjemnych smaków trafić można m.in. na nieświeżą rybę, pastę do zębów, smak pluskwy lub wątróbki z cebulą. To tylko niektóre doznania, które czekają na miłośników tych oryginalnych słodyczy bean boozled. Co jakiś czas producent wydaje nowe wersje fasolek, w których znajdują się zupełnie nieznane smaki.

O co chodzi w zabawie bean boozled?

Osoby, które decydują się uczestniczyć w fasolkowej zabawie, muszą liczyć się z różnymi doznaniami, a nie wszystkie z nich będą przyjemne. Zasady są proste — wystarczy wybrać fasolkę, włożyć ją do ust i przegryźć. Bean boozled to rozrywka dla młodszych oraz dla starszych, paczkę słodyczy można zabrać ze sobą do szkoły lub na imprezę ze znajomymi. Wszystkie składniki fasolek są jadalne, ale niektóre smaki mają bardzo nieprzyjemny zapach, który uwalnia się po przegryzieniu żelka. To idealny pomysł na zrobienie komuś żartu. Żelkowe fasolki są uwielbiane przez dzieci, a nowe edycje smaków cieszą się niesłabnącą popularnością nawet wśród dorosłych.